مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر در مجتمع فرهنگی ایثار کردان برگزار شد

مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر روز یکشنبه ۲۰ خردادماه 1403 همزمان با فرا رسیدن ماه ذی الحجه و سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با حضور معاون توسعه مدیریت  و منابع جناب اقای دکتر آموزنده، سرپرست معاونت سلامت سازمان سلامت کوثر ، سرکار خانم دکتر ریاضی ، رئیس دفتر حوزه ریاست، جناب اقای عظیمیان در مجتمع فرهنگی ایثار کردان  برگزار شد.

به گزارش شرکت متد ، علیرضا آموزنده، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سلامت کوثر ضمن خیر مقدم به جانبازان بصیر و همسران آنها، در این مراسم گفت:  همسران جانبازان، خودشان را وقف انقلاب کردند و به نوعی جانباز هستند‌. سازمان سلامت کوثر تلاش دارد با برنامه‌های پایش سلامت خدمات ویژه برای این عزیزان داشته باشند، امیدواریم از این جلسات بهره‌ ببریم و جلسات بعدی را با پیشنهادات شما جانبازان پربارتر ادامه دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سلامت کوثر ضمن تشکر از  حضور جانبازان بصیر در این مراسم، خاطرنشان‌کرد: همه مدیران ما خادمان جانبازان معزز و معظم هستند و تلاش دارند که بتوانند خدمات خود را به خوبی ارائه دهند و برای همه شما جانبازان سلامتی را آرزو دارم.

بابک ذوقی، مدیرعامل موسسه «خانه نور ایرانیان بصیر» در این مراسم با اشاره  به همکاری‌ سازمان سلامت کوثر با خانه نور و تشکر و قدردانی از  آقای دکتر حافظی، مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره  سازمان سلامت کوثر،  افزود: این سازمان خدمات گسترده ای جهت توانمندسازی   جانبازان ارائه  می‌دهد. سازمان سلامت کوثر برای اردوهای درمانی جانبازان برنامه‌هایی دارد که آن را ارزشمند می‌دانیم.

مدیرعامل موسسه «خانه نور ایرانیان بصیر» در ادامه تصریح کرد:  خانه نور ایرانیان بصیر موضوع سلامت جسم،  روح و روان جانبازان را هدف خود قرار داده است. در حوزه سلامت جسم، ما ورزش را برای جانبازان دنبال می‌کنیم. برای سلامت روح و روان آنان نیز  سازمان سلامت کوثر علاوه بر پایش سلامت که در برنامه خود داشت، اجرای برنامه های فرهنگی نیز  انجام شد  که با رضایت جانبازان همراه بوده است. امیدواریم این برنامه رفاه و سلامت را برای جانبازان و خانواده‌های معظم و معزز ایثارگران به همراه داشته باشد.

گفتنی است در این اردو جانبازان معزز از نظر مشکلات جسمی و روان با حضور متخصصین داخلی، روانپزشک و طب فیزیکی و همچنین تیم پزشکان عمومی و پرستاران مورد ارزیابی و پایش قرار گرفتند.

آزمایش های مورد نیاز و درمان های داروئی برای این عزیزان تجویز گردید. همچنین کلاس آموزشی تاب آوری و مراقبت های جسمی در دوران سالمندی بانوان برای همسران جانبازان برگزار گردید که ضمن ارائه آموزش های لازم همسران جانبازان در خصوص مسائل و مشکلات خود نیز صحبت نمودند.

در انتهای مراسم به مناسبت فرا رسیدن روز اول ذی الحجه و سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)  از همسران جانبازان بصیر در این مراسم با حضور مسئولان سازمان سلامت کوثر تقدیر و تجلیل به عمل آمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *