دیدار کارکنان بهزیستی شهریار از جانبازان بستری در بیمارستان میلاد

به گزارش روابط عمومی بیمارستان میلاد شهریار،  رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار  اقای ناصر نیک افشار بهمراه  مسئول امورفرهنگی بهزیستی استان تهران خانم لادن ناطقی، کارشناس حوزه فرهنگی و مسئولین اداره بهزیستی شهریار لیلی بازرگان، در بیمارستان جانبازان اعصاب و روان میلاد شهریار حضور پیدا کردند و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان از جانبازان و بیماران ایثارگر بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

ناصرنیک افشار رئیس اداره بهزیستی شهریار با اشاره بر ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقاء سطح بصیرت جامعه و همچنین ضرورت اشاعه فرهنگ تکریم این عزیزان و ترویج روحیه ایثار و مقاومت در جامعه تاکید کرد و از نزدیک با این عزیزان دیدار و گفتگو نمود.

وی افزود: جانبازان قهرمان واقعی و همیشگی این مرز و بوم و سند زنده حقانیت انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس هستند و باید همواره فداکاری ها و ایثارگری های این بزرگواران الگوی خدمت به مردم باشد.

لادن ناطقی مسئول امورفرهنگی بهزیستی استان تهران نیز جانبازان را قهرمانان ملی کشور عنوان داشت و گفت: این عزیزان انسان های ایثارگر و جان برکفی هستند که طی سالهای دفاع مقدس و تجاوز دشمن، در خطوط مقدم جبهه قهرمانانه سینه خود را برابر گلوله های دشمن سپر کردند و در راه حفظ کیان اسلام و انقلاب جان، جسم و سلامت خود را تقدیم کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *